Boxy

Samoobslužné mycí boxy nilfilsk

Mycí centrum Mělník je vybaveno 2 moderními samoobslužnými mycími boxy AUTOBOOSTER dánské výroby, které zaručují vysokou kvalitu umytí za velice příznivou cenu. Jedná se o samoobslužnou vysokotlakou jednotku s ohřevem vody, která je speciálně určená pro mytí osobních automobilů. Mycí boxy Vám zaručí šetrné a důkladné umytí vašeho vozu za cenu, kterou ovlivníte přímo vy, záleží pouze na vaší šikovnosti a rychlosti.
Každý box je vybaven pistolí s kartáčem, napojeným na šamponovací jednotku a pistolí, kterou lze použít na mytí  tlakovou vodou, na mytí s aktivní pěnou nebo na voskování.
CENA ZA 1,5 MINUTY JE 10 Kč

Mycí box pro stavební a zemědělské stroje

V našem nezastřešeném mycí boxu Vám umyjeme extrémně znečištěné stavební stroje, zemědělské stroje, nákladní vozidla nebo dodávky. Mytí těchto strojů provádí náš pracovník horkovodním tlakovým strojem, který v kombinaci se speciální chemií a horkou vodou nebo párou odmastí a umyje silnou mastnotu, nánosy špíny, bahno,… .

CENA ZA 1 MINUTU JE 14 Kč s DPH

Zanechte nám vzkaz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>